صنعت نساجی را از صنعت مد مجزا بدانیم / هنوز با الفبای مد و فشن آشنا نیستیم / گفت وگو با تهمینه مولانا و علی انصاریان از "پریمیر ویژن" تا "نساجی امروز"

[unable to retrieve full-text content]

آریا بانو – عطیه پژم: تهمینه مولانا فعال عرصه نساجی می گوید شاید ۳۰ تا ۳۵ رده شغلی در هر برند مشغول به کارند تا “ران وی” نهایی به ثمر نشیند و انجام شود.
تهمینه مولانا بیش از ۱۵ سال است از روزنامه نگاری و ترجمه گرفته تا بر عهده داشتن مسئولیت نمایندگی ایران در رویداد جهانی “پریمیر ویژن” (Premier Vision ) در عرصه نساجی فعالیت دارد.
نمایشگاه اصلی “پریمیر ویژن” در پاریس است. این نمایشگاه سابقه فعالیت ۴۵ ساله دارد و ابعاد آن بسیار بزرگ است. پس از چند سال شعبه دوم آن در نیویورک افتتاح شد و در تمام اروپا شعبه های آن گسترش یافت. سپس برای پوشش دادن کشورهای آمریکای جنوبی، آسیا و خاورمیانه شعبه های شانگهای، سائوپائولو و استانبول هم فعالیت خود را آغاز کردند. امسال هم نمایشگاه بین المللی پریمیر ویژن در بخش های نخ، پارچه و پوشاک، مهرماه در استانبول برگزار و میزبان بیش از ۱۰۰ غرفه از سراسر جهان می شود.
با تهمینه مولانا درباره حضورش در رویداد “پریمیر ویژن” و همکاری با مجله “نساجی امروز” همچنین با علی انصاریان از فعالان عرصه مد و عضو انجمن صنایع پوشاک ایران به عنوان سرپرست تور مسافرتی حضور د …