ریشه ناآرامی های اخیر در رای حلال و حرام بود!

روزنامه جمهوری اسلامی با اشاره به ناآرامی های ایام اخیر نوشت: در جریان حوادث اخیر کشور متاسفانه نقش دوستان نادان و خودی ها، بسیار پررنگ تر از گذشته دیده می شود که با خطاهای خود بهانه و زمینه برای فتنه گری را به وجود آوردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس ،  روزنامه جمهوری اسلامی با اشاره به ناآرامی های ایام اخیر نوشت: در جریان حوادث اخیر کشور متاسفانه نقش دوستان نادان و خودی ها، بسیار پررنگ تر از گذشته دیده می شود که با خطاهای خود بهانه و زمینه برای فتنه گری را به وجود آوردند.

سیاست زدگی و رقابت های زننده این عرصه که منجر به گسترش شکاف بین نخبگان کشور گردید و حاصل آن کناره گیری و انزوای انقلابی ها و دلسوزان کشور و میدان داری افرادی شد که برای تضعیف نظام هر کاری می توانستند کردند و آزار دهنده ترین مظاهر آن برای مردم، فسادهای بی سابقه مالی و اختلاس های کلان از بیت المال بود که هم بنیه اقتصادی کشور را ضعیف کرد و هم موجب گسترش فقر و تورم و گرانی بی سابقه و افزایش فاصله طبقاتی گردید. این، منشا بازی تمام عیار در زمین دشمن بود و متاسفانه سکوت بازیگران پشت صحنه نیز بر این بی اعتمادی و آزردگی مردم افزود، ماجرایی که هنوز ادامه دارد و هیچ کس راه حلی ارائه نمی دهد.

تقسیم کردن ملت به مردم خوب و مردم بد. این بازی خطرناک پس از انتخابات اخیر ریاست جمهوری هم ادامه یافت و افرادی از رای حلال و حرام و امثال آن سخن گفتند که توهین آشکاری بود به بیش از ۲۴ میلیون نفر از همین مردم خوب و با شعور. اصولاً تا وقتی این تفکر در برخی اذهان وجود دارد که گویا مردم عناصر بی اراده و ساده لوحی هستند که به آسانی فریب دشمنان را می خورند، این راه به بیراهه می رود. آن وقت همین مردم در مناسبت هایی مثل راه پیمایی ۲۲ بهمن و امثال آن، حماسه ساز و هوشمند و همیشه در صحنه لقب می گیرند.
انتهای پیام/م

Let’s block ads! (Why?)