ترفندهایی زیرکانه برای بزرگتر جلوه دادن چشم ها

چاره چی/ امروزه با استفاده از ترفندهای زیرکانه آرایشی می تواند لب های کوچک یا بزرگ را به سایز دلخواه در آورده و یا اگر چشمان کوچکی دارید آن ها را بزرگتر جلوه دهید.
ما ترفندهای ساده ای را برای شما آماده کرده ایم که چشم های شما را بزرگ تر و جذاب تر می کند.
– قدرت سایه ها

بهتر است از سایه های مات استفاده کرده و دور سایه های براق را خط بکشید، سایه براق ریز بودن چشم های شما را بیشتر به رخ می کشد.قسمت داخلی پلک تان را با سایه های روشن تر و قسمت بیرونی را از سایه های تیره و دودی رنگ استفاده کنید.
– خط چشم

خط چشم را به صورت نازک و از داخلی ترین قسمت چشم بکشید و زمانی که به گوشه بیرونی چشم نزدیک شدید آن را ضخیم تر کنید.بهتر است از رنگ های قهوه ای و یا خاکستری برای خط چشم استفاده کنید.
– مداد سفید

اگر از مداد یا خط چشم استفاده می کنید بهتر است با یک مداد سفید داخل پلک پایین را سفید کنید، این کار کمک می کند تا چشمان شما باز تر به نظر برسند، می توانید از سایه سفید هم در گوشه داخلی چشم ها استفاده کنید.
– خط سایه

بهتر است برای کشیدن سایه محدوده ای از پشت پلک تان را مشخص کنید و گوشه ی بیرونی را کمی کشیده تر و به سمت ابروها امتداد دهید.شما می توانید تنها با استفاده از سایه و یک خط کمرنگ خط چشم زیر پلک پایینی چشم هایتان را درشت تر و جذاب تر کنید.
– پنکک روشن

بهتر است بعد از زدن سایه ها گوشه داخلی یا زیر ابروها را با پنکک رنگ روشن کمی روشن تر کنید.در این صورت چشم ها و صورت شما شاداب تر می شوند.
– ریمل

هرچقدر مژه های شما پر تر و بلند تر شوند، چشم های شما را باز تر نشان خواهند داد، با استفاده از فرمژه مژه ها را حالت داده و سپس از ریمل های حجم دهنده استفاده کنید.می توانید از مژه های تکی در قسمت بیرونی چشم تان هم استفاده کنید.

Let’s block ads! (Why?)